Rama publikon foton: “Ti ulesh sa mundesh dhe ai të shikon sa shumë je zbardhur”

Shpërndaje

Kryeministri Edi Rama publikoi të shtunën një foto, teksa shihet në Parkun e Liqenit Artificial në Tiranë, i ulur në gjunjë dhe me krahët hapur për të përqafuar një fëmijë të vogël që është drejtuar nga ai.

Rama e shoqëron këtë foto me diçiturën Kur të del para tjetri dhe të kujton sa shumë je zgjatur, pastaj ti ulesh sa mundesh dhe ai të shikon sa shumë je zbardhur.