Bilall Kasami rezulton pozitiv me COVID-19

Shpërndaje

Kryetari i Komunës së Tetovës, Bilall Kasami në rrjetin social ka njoftuar se ka rezultuar pozitiv me COVID-19.

Njoftimi nga Kasami:

Të nderuar qytetarë,

Dua të ju informoj se pas rezultateve të marra kam rezultuar pozitiv me Covid-19.

Në bazë të rekomandimeve të Ministrisë së Shëndetësisë do i respektoj të gjitha masat anti-covid duke u izoluar.

Gjatë kësaj periudhe obligimet e mia si Kryetar i komunës së Tetovës do t’i kryej – koordinoj nga shtëpia.

Ju bëj thirrje të gjithëve që të mbani maskë dhe të kujdeseni për shëndetin Tuaj!