E pabesueshme: E dogji veturën e tij, arsyeja do t’ju habisë (Video)

Shpërndaje

Vlogeri rus Mikhail Litvin mahniti ndjekësit e tij.

Domethënë, ky YouTuber, si shumë të sotëm në përpjekje për të mbledhur sa më shumë shikime, vendos të shkatërrojë gjërat e shtrenjta, transmeton lajmi.net.

Ai shkatërroi Mercedesin e tij AMG GT 63 S në tetor të vitit të kaluar. Ai tha se e bëri nga inati sepse makina u prish, ndaj vendosi t’i vërë flakën.

Pas kësaj, duke drejtuar një Taycan Turbo S, ai hyri në sallonin e Porsche përmes portalit dhe tani është radha e BMW-së. Ai mori BMW M5 Competition të mikut të tij, e lau me benzinë dhe më pas e goditi me një shigjetë flakëruese.

Këtë herë ai nuk ka shpjeguar pse e ka bërë këtë, por dolën informacione se arsyeja e dyshuar ishte një ngjarje tragjike e lidhur me shokun e tij.

Përkatësisht, Said Bugdenski vdiq në nëntor të vitit 2021 teksa ngiste BMW M4 Competition. Ai ka humbur kontrollin dhe është përplasur, më pas ka ndërruar jetë në vendin e aksidentit dhe para se të mbërrinte ambulanca. Për shkak të plagëve të rënda, bashkëdrejtuesi ka ndërruar jetë në spital.

Litvin dyshohet se shkatërroi BMW M5 Competition për të nderuar mikun e tij. Videoja e tij e shkatërrimit të një BMW M5 të shtrenjtë mblodhi më shumë se katër milionë shikime në ditë.