Presidenti i Ukrainës publikon video me gruan: Jemi mirë, jemi në shtëpi, jemi në Ukrainë

Shpërndaje

Presidenti i Ukrainës Volodymyr Zelensky ka publikuar një video në llogarinë e tij në Facebook teksa shihet me bashkëshorten e tij.

Zelensky dhe bashkëshortja e tij kanë publikuar pamje brenda shtëpisë së tyre, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

“Jemi bashkë. Jemi në shtëpi. Jemi në Ukrainë”, ka shkruar presidenti ukrainas në videon e publikuar përkrah bashkëshortes.

Derisa një orë më parë presidenti ukrainas ju drejtua kombit me një fjalim përmes një video në Facebook.