Rama publikon pamje nga vizita në SHBA: Vlerësimet për Shqipërinë ishin kudo shumë pozitive, mikpritja e shkëlqyer

Shpërndaje

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në rrjetet sociale pamje nga momentet e vizitës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Kryeminsitri ka ndarë momentet më të rëndësishme nga takimet e tij duke thënë se vlerësimet për Shqipërinë ishin kudo shumë pozitive.

Postimi i plotë:

Vizita në Shtetet e Bashkuara ishte përmbajtësisht e pasur dhe kombëtarisht e dobishme, vlerësimet për Shqipërinë ishin kudo shumë pozitive, ndërsa mikpritja ishte thjesht e shkëlqyer.