‘Çmenden’ dasmorët, hedhin në pishinë këngëtarin e njohur shqiptar, ia marrin këngës dhe valles në ujë (Video)

Shpërndaje

Këngëtari i njohur, Kristë Lleshaj ka publikuar një video të një dasme të “çmendur” në profilin e tij në rrjetin social “Facebook”.

Në këtë video, shihet këngëtari së bashku me dasmorët teksa kërcejnë e këndojnë në pishinë.

“Keshtu kallet atmosfera per Martesen e Marjanit me Kristjanen qofshin te lumtur gjithmonë”, ka shkruar Lleshaj.