Bilall Kasami uron Arben Taravarin pas zgjedhjes në krye të ASH-së

Shpërndaje

Kreu i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami ka uruar Arben Taravarin pas zgjedhjes në krye të Aleancës për Shqiptarët. Kasami shkruan se i uron suksese gjithë partisë në sfidat e ardhshme.

Shprehi urimet më të përzemërta për zgjedhjen e kryetarit të ri të ASH-së, z.Arben Taravari. Në emrin tim dhe të Lëvizjes BESA – urojmë gjithë anëtarët dhe simpatizantët e kësaj partie për zgjedhjen e udhëheqësisë së re, duke i uruar sukses në sfidat e ardhshme!