Festë dhe flamuri gjigand kuqezi, çfarë pritet që të ndodhë mbrëmjen e sotme në Air Albania

Shpërndaje

Mbrëmja e sotme pritet që të jetë festë në të gjithë vendin, për shkak të kualifikimit të kombëtares për në Euro2024. Pas ndeshjes së sotme që është e fundit për kombëtaren tonë, pritet që të mbahet një festë e madhe në stadiumin Air Albania.

Në ndeshjen e sotme pritet që të vendosët një flamur gjigand në stadium nga tifozët. Disa pamje janë shpërndarë në rrjet ku shihet flamuri që do të shpaloset mbrëmjen e sotme.