Sabri Fejzullahu e surprizon Çun Lajqin midis sheshit (Video)

Shpërndaje

Legjenda e muzikës shqipe Sabri Fejzullahu, ditën e sotme e ka befasuar aktorin Çun Lajqi.

Teksa i njëjti ishe duke ia thënë këngës në shesh, pranë tij kaloj këngëtari i cili ndalet për një moment dhe e dëgjon teksa performon.

Pasi përfundon këngën, Çuni i emocionuar e përqafon Sabriun. Ky takim erdhi pas 40 vitesh.

“Me Sabrianon në Sheshin Nana Tereze, rastësisht mbas 40 vitësh loje e kange!

03.07.2024”, shkroi krahas publikimit te videos.

.