Në këtë mënyrë, Bleona Qereti njofton për këngën e re

Shpërndaje

Është një prej këngëtareve shqiptare që jeton dhe vepron në Amerikë.

Bleona Qereti tash e një kohë tenton të futet në tregun ndërkombëtar, shkruan lajmi.net.

Ka pak kohë prej kur ka publikuar këngën e re, ndërsa menjëherë ka paralajmëruar edhe një projekt.

Kësaj radhe, ka bashkëpunuar me producentin dhe tekstshkruesin, Cristian Tarcea, me të cilin edhe u shfaq në fotografinë e fundit në Rumani.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Bleona është “Wicked love”, këngë kjo e cila është komentuar shumë për paraqitjen e Bleonës në videoklip, pothuajse nudo.

New music coming soon #inlove with @christhrace 🔥🔥🔥🔥🔥

A post shared by Bleona (@bleona) on