Kënga zyrtare e Botërorit që do ta interpretojë Era tani edhe në Youtube (Video)

Shpërndaje

Kënga zyrtare e Kupës së Botës Rusia 2018, e cila do të interpretohet nga këngëtarja kosovare Era Istrefi në një duet me Will Smith dhe Nicky Jam, tani është publikuar edhe në Youtube.
Kënga është prodhuar nga Diplo, producenti amerikan që i ka realizuar hitet “Lean On” dhe “Cold Water” me grupin e tij Major Lazer.

Kënga zyrtare e Kupës së Botës do të interpretohet në ceremoninë hapëse të turneut.