Adelina Ismaili prezanton luksin e vetëm që ka në jetë

Shpërndaje

Ka më shumë se dy dekada që ajo është pjesë e shoubizit shqiptar dhe jeta e saj ka qenë qendra e vëmendjes jo rrallë herë.Këngëtarja e famshme Adelina Ismaili, ka qenë gjithmonë e spikatur nga mediat edhe për jetën personale e edhe atë profesionale.Ajo së fundmi është rikthyer në Kosovë me punë e familje, megjithatë jetën private po e mbanë të fshehur nga mediat dhe nuk është nga ata të famshëm që e përdor instagramin për të treguar përditshmërinë e saj.

Por një thënie që ka publikuar në Instagram, na e tërhoqi vëmendjen!“Privatësia, është luksi im ultim”, ka shkruar Adelina në Instagramin e saj zyrtar. /Prive