Me këto fjalë boksieri shqiptar e uron të dashurën për ditëlindje!

Shpërndaje

Janë një nga çiftet më të dashura për publikun.

Është fjala për boksierin shqiptar, Robin Krasniqi dhe të dashurën e tij, modelen Heidi Lushtaku, shkruan lajmi net.

E mbrëmë ishte një ditë e rëndësishme për çiftin, pasi e dashura e boksierit festoi ditëlindjen me ç’rast nuk kishte munguar as urimi iM boksierit.

“Urime ditëlindjen zemra ime”, ka shkruar ai teksa shfaqen të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Theksojmë se, Heidi është një modele dhe blogere mjaft e ndjekur edhe në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me ndjekësit momente të ndryshme nga jeta e saj. /Lajmi.net/

Happy Birthday my babygirl 😘❤️ @heidi.lushtaku

A post shared by Robin_Krasniqi (@robin_krasniqi) on