Bebe Rexha e ‘nxehtë’ në të kuqe

Shpërndaje

Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha para pak ditësh ka publikuar albumin e saj të parë ‘Expactacion’ i cili është pritur mirë nga adhuruesit e këngëtares.

Këngëtarja ka vazhduar me promovimin e tij dhe këtë herë ajo është shfaqur shumë provokative.

Në disa imazhe të publikuara në rrjetet sociale shihet e veshur e tëra në të kuqe.

Bebe ka ekspozuar linjat e saj në veshje shumë të ngushtë ku ajo dukej tejet seksi dhe në formë të mirë fizike.

E njohur për linjat e saj të bujshme Bebe nuk ka zhgënjyer as këtë herë.

Foto Instagram