Anxhelinën nuk e keni parë kurrë kaq sexy! (FOTO)

Shpërndaje

Vajza e këngëtares Albërie Hadëgjonaj, Anxhelina ka publikuar në rrjete sociale disa foto ku e shohim më provokuese së asnjëherë.

E veshur mjaft sensuale dhe me një model flokësh ndryshe nga çfarë jemi mësuar të shohim, Anxhelina duket në formë të mrekullueshme fizike.