Ami ngre temperaturat, poston foto me bikini dhe linja perfekte

Shpërndaje

Moderatorja Amarda Toska ka mahnitur me një prej postimeve më të fundit.
Ajo është kthyer pas në kohë, në vitin 2011 dhe ka ndarë një foto me bikini.

‘Kur isha me flokë të zeza dhe kur Instagrami nuk ekzistonte akoma të na vriste kohën! Tailanda, vjeshtë, 2011’ka shkruar Ami në foton e saj.

Në atë kohë Ami ende nuk ishte bërë nënë, ndërkohë duket se po e njëjta duket dhe tashë që familja e tyre është shtuar me Joelin dhe Sian e vogël.