Vajza e Arbërisë largon rrobat buzë liqenit, pozon gjysmë e zhveshur (Foto)

Shpërndaje

Anxhelina Hadërgjonaj ka kohë që ka paralajmëruar rikthimin në muzikë.
Por, derisa fansat e saj janë në pritje të këngës së saj, ajo i ‘shpërblen’ me imazhe provokuese, shkruan lajmi.net.

Në fotografinë e fundit, Anxhelina ka pozuar buzë liqenit, ndërsa fokusi ishte tek format trupore të saj.

E veshur vetëm me mbathje, ajo ka mbuluar gjoksin me duar, ndërsa vihet re edhe ndryshimi tek flokët, ku vjen si bjondinë.

Anxhelina pranoi shumë pëlqime dhe komente nga ana e ndjekësve, të cilët e komplimentuan për linjat.

#anxhelinahadergjonaj #gossipalbania

A post shared by Gossip Albania (@gossipalbania) on

#anxhelinahadergjonaj #gossipalbania

A post shared by Gossip Albania (@gossipalbania) on