Demi, përvëluese në Ibiza (Foto)

Shpërndaje

Linjat e saj trupore janë perfekte dhe për zili.

E duke i pasur ato, Demi Rose nuk heziton asnjëherë t’i ekspozojë, përcjell Bota sot.

Ajo ka pozuar si ‘stuhi’ në Ibiza, e veshur në të bardha.

Bukuroshja ka vënë në pah format e saj shpërthyese trupore, të pasmet gjigante dhe gjoksin shpërthyes./BS/