‘Di ishim çift shumë i bukur’ , zbuloni çfarë i tha modelja seksi Ronaldos

Shpërndaje

Deklarata e basketbollistes së njohur, Valentina Vignali i ka habitur të gjithë. Ndërkohë që të gjithë shijojnë ndeshjet e Kampionatit Botëror, ajo ka rrëfyer dicka për yllin portugez, Cristiano Ronaldo.

Ajo ishte e ftuar në një studio sportive, ajo tregoi se kë mbështeste këtë vit.

Valentina Vignali: Duke qenë se Italia nuk është këtë edicion, unë kam zgjedhur të bëj tifo për Portugalinë, sepse adhuroj Cristiano Ronaldon si sportist.

E pyetur nëse do donte të ishte në lidhje me sportistin, basketbollistja nuk i hodhi poshtë mundësitë ndonëse ai është i lidhur me Georginën dhe ka 4 fëmijë.

Valentina Vignali: Pse jo! Mendoj se do të ishim një çift fantastik, jo vetëm në sport. Gjithsesi, nëse do ishim bashkë, do bëhesha më e famshme se Ronaldo, në rrjetet sociale.