Oriola Marashi e “djeg” fare Instagramin: Merrni frymë thellë (FOTO LAJM)

Shpërndaje

Ju kishin munguar pozat sexy të models Oriola Marashi…?

Ajo është rikthyer mjaft bombastike dhe sensuale në postimin e saj të fundit në Instagram. Veshur me bikini, dhe duke ndezur një cigare.

‘Nuk e ndeza vendin, thjesht ndeza nje cigare!’ ka shkruar ajo krah fotove të publikuara. Oriola është një tundim dhe me sa duket këtë e di fare mirë.

Nuk e ndeza vendin, thjesht ndeza nje cigare! 😂 Apo jo? @durresspecial 🤣

A post shared by Oriola Márashi (@oriolamarashi) on