Dua Lipa me poza atraktive nga pishina

Shpërndaje

ëngëtarja e njohur Dua Lipa aktualisht është duke mbajtur turin e saj të koncerteve në ShBA.

Muaji gusht do ta gjejë këngëtaren e famshme edhe në Prishtinë, në natën e parë të festivalit “Sunny Hill”.

Ndërkohë, ajo vazhdon të jetë aktive dhe shumë e ndjekur edhe në rrjetet sociale.

Shpesh, Dua ndan me ndjekësit e saj në rrjetet sociale imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj, gjersa nuk mungojnë edhe imazhet provokuese.

Së fundmi, këngëtarja me prejardhje shqiptare është shfaqur mjaft atraktive me bikini në pishinë.

Ajo duket mjaft tërheqëse, teksa vë në pah format trupore, për të cilat është mjaft e pëlqyer.

Dua ka qenë shumë e përfolur javëve të fundit për jetën e saj private, ndërsa duket se ditëve të fundit po shijon disa ditë të mira pushimi.