Luana bukuroshe në të bardha (Foto)

Shpërndaje

Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur nga Shqipëria, ka realizuar një fotosesion të ri.

Luana Vjolla është paraqitur nëtë bardha, derisa dukshëm ka nxjerrë në pah format e trupit të saj.

Kujtojmë se Luana shquhet për stilin dhe bukurinë e saj.

She was gentle as a dove and brave as a Lioness.

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Me kembe ne toke..

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Une jam gati.. po ju??? #Gostivar 🔥 @blerinakllokoqirugova 💎💎💎

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Ose LUANESH

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on