Enca pozon me të brendshme ngjyrë të zezë, duket shumë seksi

Shpërndaje

Enca shpesh herë është komentuar për peshën e saj madje edhe për përdorimin e ‘Photoshop’-it.

Këtë herë ajo ka pozuar duke mos u “trembur” fare të tregojë se si duket trupi i saj në përgjithësi.

Me të brendshme, shumë e zbuluar duket Enca këtë herë. Sigurisht fytyra e saj si kukull dhe flokët e bardha e bëjnë të duket më mirë.

Në mbipeshë por shumë seksi edhe këtë herë.

“Unë me i fol s’di a t’kanë lon ment”, ka shkruar Enca e që sigurisht duhet të jetë teksti i ndonjëerës prej këngëve të saj.