Ja çka po bën Xherdan Shaqiri!

Shpërndaje

Xherdan Shaqiri ishte në pritje të vendimit të FIFA-s për të dhe për Granit Xhakën sot gjatë tërë ditës, shkruan Zeri.info.

Dhe, futbollisti kosovar orë më parë e ka postuar një fotografi ku shihet në disponim të mirë.

“Duke u relaksuar”, ka shkruar Shaqiri në “Instastory”.

Ai u gjobit nga FIFA me 10 mijë franga për shkak të festimit me shqiponjë në golin e fitores ndaj Serbisë. /Zëri/