Rumuni Dragos Savulescu është me fat! Angela do ju ‘djeg’ me pozat me këmbë hapur

Shpërndaje

Në pothuajse të gjitha fotot që publikon, Angela Martini duket e ‘zjarrtë’.
Njësoj edhe në pozat e fundit në të cilat ka hapur këmbët e veshur shkurt dhe ka ‘çmendur’ ndjekësit e shumtë që ka, shkruan lajmi.net

Angela bën jetë luksoze me burrin miliarder e edhe nga pushimet e tyre nëpër vende të ndryshme të botës sjell imazhe të ndryshme provokative të cilat shumicën e rasteve ia realizon ai.

Dragos Savulescu është me fat që e ka në duar shqiptaren seksi dhe këtë e ka thënë disa herë./Lajmi.net/

Cali mood 🌴

A post shared by Angela Martini (@angela_martini) on