Kida sapo publikoi fotot më të bukura dhe më seksi ndonjëherë

Shpërndaje

Akoma po vazhdojnë pushimet për këngëtaren e re simpatike Orhidea Latifi-Kida, shkruan Kosovarja.

Me sa duket edhe përmes fotografive që vazhdimisht publikon, Kida po i shijon pamasë këto pushime në plazhet e bukura të Turqisë.

Nuk dihet nëse ka shkuar edhe për ndonjë arsye tjetër, mbase për realizimin e ndonjë videoklipi të ri, apo thjeshtë këto ditë i’a ka vënë veten në dispozicion plotësisht për relaks.

Para pak sekondash, publikoi tri imazhe të jahtëakonshme, në të cilat përvec se duket tejet e bukur dhe atraktive me buzqeshjen e saj, vë në pah edhe format e thkesuara si asnjëherë tjetër.