‘Shihni me sy e plasni me zemër’, Ilda Bejleri nuk ka mëshirë për askënd

Shpërndaje

Ilda Bejleri jo më kot është cilësuar si një nga femrat më provokuese.

Teksa moderon një prej emisioneve sportive që transmeton çdo ditë duke sjellë gjithnjë e më shumë aromën e Botërorit 2018, Ilda shfaqet gjithmonë e më dalldisëse.

Në garderobën e saj këtë periudhë dominojnë fustanet super të shkurtër të ngjitur pas trupit, si dhe një dekolte që bie në sy.

Ilda është një shpërqëndrim i vërtetë për ata që ua zë syri.