Marina: Kush e ka mendjen si unë tërë kohën tek…

Shpërndaje

Marina Vjollca është shumë e komentuar në shtypin rozë.

Moderatorja është përdoruese e rregullt e rrjeteve sociale, përmes së cilave njofton për çdo të re rreth saj, ani pse nuk është aktive në profesion, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, në të cilën shfaqet duke darkuar.

“Te ngreje duart🙌🏼 kush e ka mendjen si une tere kohen tek ushqimi😬”, ka shkruar ajo mbi imazh.

Për ndryshe, ajo bashkë me Getin dhe Luanën së fundi kanë udhëtuar në Itali, ku ishin të ftuar në dasmën e Sara Hoxhës me Ledion Liçon.

Te ngreje duart🙌🏼 kush e ka mendjen si une tere kohen tek ushqimi😬

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on