Alesia Bami ndryshon profesion

Shpërndaje

Balerina e “Stop” dhe modelja e njohur Alesia Bami është kthyer në kryetemën e mediave rozë, kjo edhe për shkak të formave të saj bombastike.

Postimet në Instagram nga pushimet verore kanë qënë të shumta, por çfarë tërhoqi vëmendjen ishte postimi i saj i fundit.

Alesia ka vendosur që të paktën për një ditë të ndryshojë profesion.

“Një roje plazhi si unë” shkruan Alesia në foton ku shfaqet e ulur në kullën e vrojtimit të rojeve të plazhit.