Ja si u festua goli i Blerim Xhemailit në presidencë (VIDEO)

Shpërndaje

Tashmë dihet që presidenti i republikës, Ilir Meta, është tifoz i skuadrës së Zvicrës. Kjo është dhe një nga arsyet që në çdo ndeshje të Zvicrës, në Presidencë ftohen personalitet të njohura për të ndjekur ndeshjen.

Por si është festuar sot goli i Xhemailit në presidencë?

Ju ftojmë të ndiqni videon: