Kanye West: Jam duke menduar për vetëvrasjen..

Shpërndaje

Kanye West tashmë për të gjithë ne njihet si bashkëshorti i modeles, Kim Kardashian.

Reperi i njohur amerikan, Kanye West kohëve të fundit është duke menduar të bëjë vetëvrasje.

E gjithë kjo vjen në bazë të deklaratës së Kim Kardashian e cila muaj më parë tha se njerëzit e zinj janë të skllavëruar.

Kanye donte të kuptonte se çfarë mendonte kishte secili prej familjarëve si dhe nëse ata dinin ndonjë gjë për një divorc të mundshëm nga Kim.

Në këtë drejtim, reperi pranoi se mendimi për vetëvrasjen nuk e kishte lënë atë për asnjë moment të qetë.

Në një deklaratë drejtuar New York Times, ai pranoi se ishte i etur për deklaratën e tij të paqëndrueshme.

“Kur dëgjon për 400 vjet skllavëri… çfarë 400 vjet? Kjo tingëllon më shumë si zgjedhje. Ne jemi të burgosur mendërisht” kishte thënë ai në një intervistë për portalin TMZ, deklaratë që e zemëroi publikun amerikan, por edhe gruan e tij.