Kejvina Kthella me bikini, një tundim që vështirë t’i rrezistoni

Shpërndaje

Velina e ‘Xing me Ermalin’ ka vendosur të bëjë më të nxehta ditët e verës.

Modelja Kejvina Kthella ka ndarë në rrjetet sociale një foto me bikini ku ka ekzpozuar linjat e saj sexy. Postimet e saj janë ndër më të komentuarat.

Dhe fansat e Kejvinës nuk kanë faj që e ndjekin, ajo pa diskutim është një super femër.