Françeska Jaçe ju prezanton më në fund me dashurinë e jetës

Shpërndaje

Që prej hyrjes së saj në Big Brother, krah pamjes së saj Françeska Jaçe u lakua dhe për lidhjet e saj të dashurisë.

Njësoj ndodhi pas daljes dhe deri më sot, Françeska dhe jeta e saj private kanë tërhequr vëmendjen e medias.

Ajo është përfolur për lidhje dashurie me meshkuj që nuk i’u kanë munguar kurrë paratë. Por tashmë Françi ka treguar një dashuri ndryshe nga sa jemi mësuar të lexojmë.

‘Daculua ime’ ka shkruar Françeska dhe gjithë këtë ndjenjë e ka për qenin e saj bukurosh.