Vajza nga Shkupi në lidhje me Ronaldinjon: Me para blihet edhe shëndeti edhe fati?!

Shpërndaje

Për më shumë se pesë vite jeton dhe punon në Dubai.

Bëhet fjalë për vajzën që është e përzier për nga kombësia, gjysmë maqedonase, gjysmë bullgare.

Pra është Dragana Spasovska. Ajo ditëve të fundit ka qëndruar në Shkup ku për emisionin Backstage ka folur për jetën e saj.

Ajo është në lidhje të afërt me futbollistin e njohur brazilian Ronaldinjo dhe se bën një jetë luksoze. Ndiqni rrëfimin e saj: