Përleshje në Botëror, serbët bëjnë sherr me tifozët e Brazilit (FOTO)

Shpërndaje

Përleshje të mëdha tifozësh kanë ndodhur në stadiumin e “Otkritie Arena” në Moskë, gjatë ndeshjes mes Brazilit dhe Serbisë.

Tifozët brazilianë dhe ata serbë filluan të shkëmbejnë grushte, teksa rojet e stadiumit u futën menjëherë duke i ndarë.

Gjatë përleshjeve, raportohet se mbeti e plagosur edhe një tifoze femër, që u gjend aty pranë.