Rita Ora nuk harron ushqimet tradicionale shqiptare

Shpërndaje

Këngëtarja e famshme me origjinë nga Kosova, Rita Ora ka provuar ushqime të ndryshme në të gjithë botën por duket se nuk i lë ushqimet tradicionale shqiptare.

Me anë të një postimi në Instagram Stories, ajo ka treguar se nëna e ka mësuar të dojë vendin dhe disa prej gatimeve të njohura.

“Në shtëpi me nënën, pite”, ka shkruar ajo në fotografinë e publikuar.

Kujtojmë se bukuroshja shqiptare është përfolur kohët e fundit për lidhjen e dashurisë por nuk ka dhënë ende një deklaratë për historinë e re. Ndërkohë vijon turneun e saj muzikor që po pritet mjaft mirë.