Supergol i Messit, Argjentina drejt kualifikimit (VIDEO)

Shpërndaje

Në “Saint Petersburg Stadium” po luhet ndeshja e fundit e Grupit D mes Nigerisë dhe Argjentinës.

Ylli i Argjentinës, Lionel Messi, shënon një supergol në minutën e 14-të.

Me këtë gol momentalisht Argjentina është e kualifikuar.