Albani dhe Beatrixi kanë gati surprizën për fansat e tyre!

Shpërndaje

Ata janë motër dhe vëlla dhe të dy këngëtarë mjaft të pëlqyer.
Por më në fund Alban dhe Beatrix Ramosaj kanë vendosur të vinë sëbashku në një bashkëpunim.

Përmes një statusi në Twitter ka qenë vetë Beatrix, e cila e ka bërë të ditur këtë lajm. Ajo ka lajmëruar se këtë fundjavë do të publikohet ky bashkëpunim mes tyre.