Zbulohet emri i veçantë i djalit të këngëtares Adelina Tahiri

Shpërndaje

Këngëtarja Adelina Tahiri ka ndarë me ndjekësit e saj foto nga shtatzania e saj,gjatë gjithë kohës.

Ajo duket shumë seksi dhe me barkun e fryrë.

Por së fundmi në një foto të publikuar nga ajo zbulohet dhe emri i djalit që pritet të vijë në jetë.

Kjo është zbuluar nga miku i saj Bertan Asllani nga komenti i bërë,nga ky i fundit në foton e këngëtares.

Ai shkruan:” ‘Djan Carlo’, po vjen”.