Angela Martini dhe milioneri rumun në Greqi, shfaqin plot dashuri (Foto)

Shpërndaje

Angela Martini dhe bashkëshorti i saj, Dragos Savulescu pas disa ditësh pushimi në Turqi kanë udhëtuar drejt Greqisë.

Modelja shqiptare së fundmi me ndjekësit e saj në llogarinë Instagram ka ndarë një fotografi nga atje, nga shfaqet atraktive në krahët e milionerit rumun.

♊️❤️♎️

A post shared by Angela Martini 🌙 (@angela_martini) on