Trupi i kësaj bukuroshe iu bën të harroni çfarë dite është sot (Foto)

Shpërndaje

Demi Rose u bë edhe më e famshme pas lidhjes romantike me Tyga, pikërisht në kohën kur ai u nda nga Kylie Jenner, shkruan GazetaBlic.

Lidhje kjo e cila nuk zgjati shumë dhe reperi iu kthye sërish dashurisë së vjetër, Kyliet, edhe pse sot ata më nuk janë bashkë.

22 vjeçarja Demi Rose gjithmonë di si të rrëmbejë vëmendjen e mediave, ku në çdo paraqitje të saj ajo shfaqet mjaft joshëse.

E veshur me fustan, ajo ka ekspozuar këmbët seksi dhe gjoksin e formësuar duke zhvilluar kështu imagjinatën e ndjekësve të saj.