Tayna vjen me një projekt të ri

Shpërndaje

Projekti do të publikohet në ora 18:00 Tayna është emri më i ri i estradës muzikore, që për pak kohë arriti t’i rrëmbej zemrat e masës. Doruntina Shala apo si e njohin me emrin artistik Tayna, u bë mjaft e njohur dhe e dashur për publikun. Ndonëse ka veç dy këngë, ajo është mjaft shumë e angazhuar nëpër koncerte, shkruan rtv21.tv

Por, Tayna sot me gjasë do të sjellë projektin e saj të ri në bazë të një fotografie që e ka postuar në llogarinë e saj në Instagram, ku sipër saj ka shkruar “18:00”, duke mos dhënë detaje tjera.

Projekti “Columbiana” të cilin reperja e realizoi bashkë me Don Phenom u bë njëri prej hiteve të verës. Pas atij projekti Tayna e realizoi këngën “Shqipe”, që ka marrë 13 milionë klikime./21Media Të ngjajshme Don Phenom publikon projektin e tij më të ri Don Phenom pas Taynas sjell një repere të re shqiptare Unikkatil rikthehet, publikon këngën e re Don Phenom publikon këngën e re Don Phenom i TBA-së me klip të ri

Projekti “Columbiana” të cilin reperja e realizoi bashkë me Don Phenom u bë njëri prej hiteve të verës. Pas atij projekti Tayna e realizoi këngën “Shqipe”, që ka marrë 13 milionë klikime./21Media

18:00

A post shared by Tayna (@tayna) on