Arta Nitaj tregon trupin çokolladë në bikini (Foto)

Shpërndaje

Arta Nitaj po vazhdon të jetë aktive në llogarinë e saj në Instagram.

Fansat që i ka fituar pasi u bë e famshme me rolin e Xhesikës po vazhdon t’i mbajë pranë vetes me publikimin e fotografive në të cilat duket tejet joshëse, shkruan lajmi.net

Arta së fundmi e ka publikuar një të tillë në bikini dhe duket shumë seksi pasi trupi i saj ka marrë mjaftueshëm rreze dielli sa ajo të marrë vëmendjen e një numri të madh ndjekësish që i ka.

Never leave me tan. 🌞

A post shared by •Arta Nitaj (@artaanitaj) on

☀️

A post shared by •Arta Nitaj (@artaanitaj) on

💜 @rronahalilimakeup * @voguehair 💜 @deti.fashion.house 👗

A post shared by •Arta Nitaj (@artaanitaj) on