Ani pse është nënë, Zaimina nuk ndalet me foto të “nxehta” (Foto)

Shpërndaje

Muaj më parë këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Zaimina Vasjari është bërë nënë për herë të parë.

Aktualisht, ajo gjendet për pushime, shkruan Indeksonline.

Zaimina asesi nuk e ka ndërmend të ndalet, duke publikuar kështu kohë pas kohe fotografi provokative dhe seksi.

Kësaj radhe ajo sjellë një foto nga një Jaht, teksa nxjerrë në pah linjat e trupit që gëzon.

(っ◔◡◔)っ

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on

Pa pa fare

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on