Fytyra e Luanës gjithandej, madje edhe në kafe (Video)

Shpërndaje

Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur shqiptare, Luana Vjollca është tejet aktive në rrjetet sociale.

Prej atje e shohim duke postuar imazhe të ndryshme të saj, si nga përditshmëria por edhe nga profesioni i saj.

Por në një video të publikuar së fundi, atë e shohim edhe të pikturuar në një filxhan kafeje përkatësisht në kafe.

“Woww” kishte shkruar Luana në këtë postim.

Ndryshe, Luana gjatë kësaj vere ka sjell dy projekte të reja të cila për pak ditë u kthyen në hite.

Woww !!! 🙈🙏🏻🙏🏻🙏🏻

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Gati Velipoja? 💥💥💥💥💥💥💥

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

4 Luana 🦁

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on