Edhe vajza tjetër e Shyhretit shfaqet provokuese në imazhet e reja (Foto)

Shpërndaje

Shyhrete Behluli është njëra nga këngëtaret më të njohura të muzikës popullore. Kurse prej famës së saj kanë fituar edhe fëmijët, sidomos Engjëllusha Salihu e cila tashmë është pjesë e skenës muzikore.

Por prapa Engjëllushës nuk mbetet as Gresa, vajza tjetër e Shyhrete Behlulit. Ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e veshur në të kuqe dhe me syze.

Ndryshe, Gresa edhe në imazhet e tjera na tregon ‘asetet’ e saj por ajo asnjëherë nuk ka dhënë asnjë sinjal që do të futet në muzikë./Indeksonline/