Dafina Zeqiri vë në pah gjoksin edhe në koncertin e fundit (Foto)

Shpërndaje

Këngëtarja, Dafina Zeqiri gjatë gjithë sezonit të verës ka qenë shumë e angazhuar me koncerte në trojet shqiptare.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e veshur tëra në të zeza dhe gati për koncertin e radhës.

Kurse, në pah më së shumti në veshjen e saj binte pjesa e gjoksit, sidomos për shkak të tatuazhit që ka në trup dhe po ashtu bluzës transparente./Indeksonline/

Ai, mami… #moneyztour

A post shared by DAFINA (@dafina.zeqiri) on

Glow up, post up! #moneyztour

A post shared by DAFINA (@dafina.zeqiri) on

O ka vrehet, krejt pe 👀 #moneyztour 📸 @msmehmeti

A post shared by DAFINA (@dafina.zeqiri) on

Soco Soco Beabe 😏

A post shared by DAFINA (@dafina.zeqiri) on