Lori Hoxha “çmend” me çmimin e kësaj veshje të saj (Foto)

Shpërndaje

Lori Hoxha ka shijuar në maksimum dasmën e motrës së saj, Sarës.

Por edhe veshja e saj ka qenë më shumë se e shtrenjtë duke prekur kështu mijëra euro.

Veshur në kostum të kuq, Lori Hoxha ka shpenzuar asgjë më pak se 5754 euro, ku vetëm xhaketa kushtonte 1848 dhe vetëm një palë vat 698 euro.

suited

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

rehearsal dinner❤️

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

pre dinner in @houseofcb #ad

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on