Arilena Ara e sapozgjuar nga gjumi, me sy të ënjtur dhe flokë të shpupuritura

Shpërndaje

Arilena Ara është ndër të paktat këngëtare që prej daljes së parë në skenë duket se është po e njëjta.

Arilena gjithmonë është shfaqur mjaft e thjeshtë dhe origjinale. Në fund të fundit më e bukur seç është nuk mund ta bëjë asnjë grimiere.

Këtë mëngjes ajo ka ndarë për fansat e saj një foto ku shfaqet e sapo zgjuar nga gjumi.

Pak kush do të kishte guximin të ndante një foto të tillë. Dhe për habi të të gjithëve ajo sërish rrezaton.

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on