Demi Rose, me bikine shumë të “rrezikshme” (Foto)

Shpërndaje

Ajo është e njohur për të treguar fiurën e saj fantastike.

Dhe të mërkurën, Demi Rose e tregoj atë me rroba banjo shumë të rrezikshme në një pasdite në Blue Marlin në Ibiza të Spanjës me qenin e saj të lezetshëm.

Modelja mahnitëse, zgjodhi Instagramin për të ndarë këto fotografi e ulur pranë Teddy-it derisa merrte ngjyrë në plazh./BS

Me & my sidekick ☺️🤞🏽

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

Swimsuit from my collection with @isawitfirst 🦋🍃✨

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on